ua en ru

Apple зміцнила позиції на китайському ринку смартфонів у ІІІ кварталі 2013 р

Корпорація Apple посіла п'яте місце на китайському ринку смартфонів в III кварталі 2013 р., поступившись таким гравцям, як ZTE Corp. і Xiaomi Corp. Про це повідомляє "Росія 24" з посиланням на Bloomberg.

Обсяг відвантажень iPhone за рік збільшився на 32%, що в тримісячному періоді з липня по вересень дозволило Apple отримати 6% китайського ринку смартфонів, про що в телефонному інтерв'ю розповіла Ніколь Пенг, директор з досліджень Canalys.

За її словами, в попередньому кварталі купертинська компанія займала лише 7-е місце за кількістю проданих iPhone, яке відповідає 5% китайського ринку смартфонів, хоча роком раніше частка Apple становила 8%.

У той же час відвантаження Samsung майже за рік подвоїлися, що допомогло південнокорейському гігантові зайняти 21% ринку проти 14% в аналогічному періоді минулого року.

Раніше продаж мобільних пристроїв від Apple в Піднебесній починався лише через кілька місяців після релізу в США. Однак у вересні цього року жителі Китаю стали одними з перших, хто побачив нові iPhone 5S і 5C.

На другому місці рейтингу знаходиться корпорація Lenovo, збільшила відвантаження на 64% і посіла 13% китайського ринку. Третє місце з 11% зайняв бренд Coolpad від China Wireless Technologies, чиї продажі зросли на 85%.

Слідом за ними йдуть Huawei Technologies з 9% ринку, Xiaomi, чиї продажі за рік зросли більш ніж у 3 рази, і ZTE, що з минулого року втратила половину своєї 10%-ї частки.