Apple припиняє підтримку iPhone 4

Apple припиняє підтримку iPhone 4
Фото: Apple припиняє підтримку ряду своїх пристроїв, в тому числі iPhone 4 CDMA (geeky-gadgets.com)

За нормами Apple застарілими вважаються гаджети, зняті з виробництва більше п'яти, але менш як сім років тому

Американська компанія Apple з 13 вересня припиняє підтримку смартфонів iPhone 4 CDMA, повідомляє російський РБК.

"З цього моменту апарати будуть вважатися застарілими і не будуть обслуговуватися за межами Каліфорнії", - наголошується в повідомленні.

Крім того, протягом найближчого місяця в список застарілих в США і вийшли з обігу у всьому світі внесуть 20-дюймовий iMac випуску 2009 року, Mac mini і Mac mini Server (2010 рік). Одночасно з цим 13-дюймовий MacBook зразка 2008 року, а також iPod shuffle 2G (2007-2008 років), iPod classic 120 Gb, iPod touch 2G і iPod nano 4G будуть переведені в число вийшли з обігу по всьому світу.
За нормами Apple застарілими вважаються гаджети, зняті з виробництва більше п'яти, але менше семи років тому. Апарати, випуск яких припинено більше семи років тому, отримують статус "вийшли з експлуатації". Ремонт вийшли з експлуатації гаджетів стає практично неможливий, так як сервісні компанії не мають можливості замовляти для них запчастини.

Нагадаємо, Apple представить оновлені MacBook Air і MacBook Pro восени.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся