Apple надала семи топ-менеджерам бонусні акції загальної оцінною вартістю 400 млн дол

НовиниЕкономіка    06.11.2011 - 14:36

Американська корпорація Apple, що випускає популярні смартфони iPhone, планшетні ноутбуки iPad і комп'ютери iMac, надала семи топ-менеджерам бонуси у вигляді так званих акцій з обмеженим зверненням (RSU) загальною оцінною вартістю 400 млн дол., випливає з матеріалів компанії. Аналітики пов'язують видачу преміальних з прагненням Apple зберегти команду топ-менеджерів після смерті лідера компанії Стіва Джобса минулого місяця.
Винагороди отримали старші віце-президенти Apple Скотт Форсталл, Філіп Шиллер, Роберт Менсфілд і Джеффрі Уїльямс, фінансовий директор Пітер Оппенхаймер і головний юрисконсульт Брюс Сьюелл. Кожному з них надано пакет опціонів на 150 тис. акцій компанії, що оцінюється в 60 млн дол. (виходячи з ринкової вартості паперів). Ще один старший віце-президент Apple Едуардо Кью отримав грант на 100 тис. акцій. Топ-менеджери отримають право розпорядитися своїми акціями в 2013-2016 рр. за умови, що залишаться працювати в Apple.
Акції Apple за підсумками торгів 4 листопада ц.р. закрилися на позначці 400,24 дол. З початку року котирування Apple піднялися на 24%.
Новий виконавчий директор Apple Тім Кук, що зайняв цей пост в серпні ц.р., намагається запобігти "витоку мізків" з компанії після смерті легендарного співзасновника Apple Джобса, який зумів перетворити її в найдорожчу високотехнологічну корпорацію світу. Джобс помер 5 жовтня ц.р. - через день після того, як Apple представила свій новий продукт iPhone 4S.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: Apple, iPhone
On Top