ru ua

Apple подала заявку на патент системи підзарядки iPhone через Wi-Fi

Apple подала заявку на патент системи підзарядки iPhone через Wi-Fi Фото: Apple

Apple експериментує з бездротовими технологіями зарядки

Американська компанія Apple Inc. подала заявку на патент систем з використанням середніх і дальніх бездротових технологій зарядки. Про це повідомляє Appleinsider.

"Докладний опис в патентній заявці Apple на "Бездротові системи зарядки і зв'язку з двухчастотными патч-антенами" - це спосіб передачі енергії електронних пристроїв по частотах, зазвичай призначених для передачі даних", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією Appleinsider, винахід зазначає можливості передачі потужності по будь-якій придатній лінії бездротового зв'язку, включаючи стільниковий зв'язок між 700 МГц і 2700 МГц, і Wi-Fi, що працює на частотах 2,4 ГГц і 5 ГГц.

Теоретично, це відкриває двері для бездротової зарядки від домашніх маршрутизаторів Wi-Fi до стільникових вузлів і навіть супутникових сигналів. Як і звичайні бездротові методи зарядки, у цьому випадку будуть потрібні два пристрої - передавач і приймач.

Ідея використання бездротового зарядного пристрою поверх існуючих частот зв'язку не нова. Попередні дослідження в цій області були багатообіцяючими, і останні дослідження показали, що пристрої можуть живитися, використовуючи тільки сигнали Wi-Fi. Проте ця технологія поки не знаходить практичного застосування.

altaltalt

Фото: Apple подала заявку на патент

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Apple отримала офіційний дозвіл від Державного департаменту автомобільного транспорту на випробування автомобілів з автопілотом.