ru ua

Apple відкликала оновлення iOS через голосові дзвінки

Компанія Apple відкликала оновлення мобільної операційної системи iOS 8.0.1, яке викликало неполадки в роботі функції голосових дзвінків і сенсора відбитків пальців Touch ID. Про це повідомляє Bloomberg.

Масштабне оновлення своєї мобільної платформи iOS 8 компанія випустила у відкритий доступ 17 вересня. Трохи пізніше Apple запропонувала користувачам завантажити версію iOS 8.0.1, яка була покликана виправити деякі помилки початкового релізу.

Проте компанії довелося відкликати це оновлення, оскільки після установки воно вело до некоректної роботи найбільш типової функції телефону - голосових дзвінків, а також до помилок у роботі сенсора відбитків пальців Touch ID. "Ми отримали повідомлення про помилку в iOS 8.0.1. Ми активно вивчаємо ці повідомлення і надамо нову інформацію найближчим часом. Поки ж ми відкликаємо оновлення iOS 8.0.1", - йдеться в офіційному повідомленні компанії.

Подібний інцидент видається дивним у випадку Apple, яка має можливість протестувати роботу нового ПЗ на всіх своїх пристроях за рахунок закритості екосистеми. Однак компанія не застрахована від помилок - досить згадати первісний реліз Apple Maps, у якому вельми чимало даних відображалися некоректно, так само як і раніше виявлену помилку в інструментах HealthKit в iOS 8.

Але користувачі пристроїв Apple піддали компанію різкій критиці за випуск "сирого" ​​оновлення. "Якби (Стів) Джобс був все ще живий, як мінімум 50 розробників Apple шукали б зараз нову роботу #iOS801", - написав у Twitter користувач Rene Ruppert.

Виходячи з власних даних Apple на 21 вересня, нову iOS 8 встановили близько 46% користувачів магазина додатків App Store.

Нагадаємо, Apple за три дні продала понад 10 млн iPhone 6 по всьому світу.