Апеляційний суд переніс засідання по Єфремову на 18 жовтня

НовиниПолітика    10.10.2016 - 17:58
Фото: суд по Єфремову переніс засідання
Фото: суд по Єфремову переніс засідання
Апеляційний суд переніс розгляд скарги Єфремова на 10 жовтня Справа Єфремова і Медяника: Луценко анонсував нові затримання

Крім того, суд відхилив клопотання захисту про відвід суддів

Апеляційний суд Києва відклав розгляд продовження запобіжного заходу екс регіоналу Олександру Єфремову. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Наступне засідання призначено на 14:00 18 жовтня. Крім того, колегія суддів Апеляційного суду відмовила у задоволенні заяви захисту про відвід суддів.

"Колегія суддів ухвалила в задоволенні заяви адвоката відмовити. Наступне судове засідання відбудеться о 14:00, 18 жовтня",- постановив суддя.

Зазначимо, що адвокати екс-регіонала Олександра Єфремова подали відведення двом суддям колегії - Масенко і Рибака. За твердженням сторони захисту, ці судді розглядали апеляційну скаргу захисту на стадії досудового розслідування, і тому не можуть зараз винести об'єктивне рішення.

Апеляційний суд також заявив, що розгляне скаргу захисту на рішення Печерського районного суду про продовження арешту екс-голові фракції Партії регіонів на два місяці також 18 жовтня о 14:00

Нагадаємо, раніше суд продовжив арешт Єфремова на 2 місяці.

Читайте в розділі

Бурбак задекларував 5 квартир, два будинки, компанії та земельні ділянки

ДНР/ЛНР перенесли "місцеві вибори" на невизначений термін

Петренко задекларував дві квартири, ділянки та понад 1 млн доларів на рахунку

On Top