Апеляційний суд скасував відновлення виплати пенсії Азарову

НовиниПолітика    07.10.2016 - 15:10
Фото: Азарову не платитимуть пенсію
Фото: Азарову не платитимуть пенсію

Таким чином, рішення Подільского райсуду Києва скасовано

Київський апеляційний адміністративний суд за скаргою Пенсійного Фонду скасував рішення Подільського районного суду Києва щодо відновлення виплати пенсії колишньому прем’єр-міністру Миколі Азарову. Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook написав віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

"Пам'ятаєте цю історію коли кілька місяців тому Подільський суд Києва ухвалив рішення відновити пенсійні виплати Азарову? Я про це публічно заявив і ще раз підтвердив нашу позицію щодо неможливості відновлення пенсійних виплат Януковичу, Азарову, Пшонці та іншим "діячам" того часу… Пенсійний фонд подав апеляцію на таке рішення суду і виграв її", - написав віце-прем'єр.  

Розенко припустив, що судові процеси щодо виплати пенсій колишнім посадовцям режиму Віктора Януковича продовжуватимуться.

"На нашій суперечці крапку поставив Київський апеляційний адміністративний суд, який чітко визнав помилку Подільського суду і скасував рішення цього суду щодо поновлення виплати пенсії Азарову… Незважаючи на таке рішення суду епопея з пенсійними виплатами посадовцям режиму Януковича триватиме у судах й далі", - зазначив він.

https://www.facebook.com/pavlo.rozenko/posts/1258133657582279

Нагадаємо, на початку вересня Подільський райсуд Києва зобов'язав ПФУ відновити нарахування та виплату пенсії Азарову.

On Top