ua en ru

АТ "Сумигаз" інвестує у газові мережі області понад 64 млн гривень

АТ "Сумигаз" інвестує у газові мережі області понад 64 млн гривень Газовий вентиль (УНІАН)

У 2021 році інвестиції АТ "Сумигаз" у газорозподільні мережі перевищать 64 млн гривень. Компанія спрямує ці кошти на реконструкцію, модернізацію, ремонт газових мереж та споруд на них, електрохімічний захист та удосконалення обліку природного газу.

Про це повідомляє прес-служба "Сумигазу".

Розмір і напрямки інвестицій газорозподільної системи Сумської області на рік затвердила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

"Інвестиційна програма 2021 року відповідає принципам довгострокової стратегії кампанії щодо енергоефективності газопостачання. Заходи підвищать надійність й безпеку експлуатації системи газопостачання області, забезпечать високу якість надання послуг", - наголошує головний інженер АТ "Сумигаз" Дмитро Сергієнко.

За словами прес-служби, цього року в Сумській області модернізують більше 230 об’єктів на газорозподільних мережах, з них – кільцювання газопроводів у двох населених пунктах, заміна та реконструкція 36 газорегуляторних пунктів (ГРП) і 50 шафових ГРП.

Фото: реконструкція та модернізація газових мереж (прес-служба "Сумигазу")

"Такі заходи із впровадження новітніх технологій, модернізації обладнання збільшують ефективність мереж та знижують їх аварійність. Це підвищує якість надання послуг споживачам, гарантує безперебійну доставку газу", - йдеться у повідомленні.

Компанія поновить систему протиаварійного захисту, придбавши 70 сучасних приладів діагностики і обстеження мереж. У рамках Інвестпрограми спеціалісти газового підприємства проведуть заміну 43 одиниць анодного заземлення та виконають будівництво 2 дренажних установок.

"Минулого року компанія інвестувала в газорозподільну систему області близько 42 млн гривень, що забезпечило стабільний розподіл природного газу до понад 380 тисяч клієнтів: побутових споживачів, підприємств та установ", - йдеться у повідомленні.