Антикорупційний комітет запустив новий відбір кандидатур в аудитори НАБУ

Антикорупційний комітет запустив новий відбір кандидатур в аудитори НАБУ
Фото: Єгор Соболєв

Відповідне рішення було прийнято за підсумками засідання комітету

Комітет Верховної Ради України з запобігання корупції запустив новий відбір щодо призначення від парламенту кандидатури в незалежні аудитори діяльності Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), передає кореспондент РБК-Україна.

Відповідне рішення було прийнято за підсумками засідання антикорупційного комітету.

"Доручити секретаріату і голові комітету провести консультації з Кастресаною, Борщ і Кесслером, чи вони згодні бути номінованими на цю посаду від Верховної Ради України, і з урядом, якому вони вже рекомендовані громадськістю, і підготувати проект рішення про пошук, обговорення кандидатів на цю посаду, які відповідають вимогам закону із зазначенням дати",- заявив голова комітету Єгор Соболєв.

Таким чином, комітет вирішив запропонувати взяти участь в обговоренні щодо призначення на цю посаду кандидатів, яких запропонувала громадськість для участі в конкурсі від уряду.

Нагадаємо, спікер ВР Андрій Парубій доручив комітету  з питань запобігання корупції доопрацювати питання щодо обрання кандидатури в аудитори діяльності НАБУ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся