Антикорупційне бюро проведе спільну з ДФС перевірку МІУ

Національне антикорупційне бюро (НАБ) готове в перспективі допомогти Державній фіскальній службі (ДФС) провести перевірку Міністерства інфраструктури на предмет виплати працівникам зарплат у конвертах. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив голова НАБ Артем Ситник.

"На сьогоднішній день ми не можемо дати детективів для того, щоб це відпрацьовувати, але в подальшому, коли буде почата робота, я не виключаю, і ми будемо проводити спільні операції з усіма органами, у тому числі з фіскальною службою", - заявив він.

Нагадаємо, глава ДФС Роман Насіров повідомив, що перевірить інформацію про зарплату "в конвертах" в Міністерстві інфраструктури, яке очолює Андрій Пивоварський.

"Я думаю, що це важлива інформація. Нам треба її перевірити", - підкреслив глава ДФС.

За його словами, заробітна плата або доплата в конверті - це злочин.

Політичний оглядач Дмитро Тузов стверджує, що керівникам Мінінфраструктури та МінАП щомісяця доплачують "надбавки" до зарплат. Йдеться про суми від 3 до 50 тисяч доларів. За даними експерта, "систему заохочення" організував радник Адміністрації Порошенко Михайло Бейлін, що займається кадровими питаннями в МІУ і МінАП.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся