Антикорупційне агентство затвердив дату запуску електронного декларування

Антикорупційне агентство затвердив дату запуску електронного декларування
Фото: у НАЗК оголосили дату запуску електронного декларування в Україні

Електронне декларування розпочне свою роботу 15 серпня 2016 року

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) призначила дату початку роботи системи подачі та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Згідно з рішенням НАЗК система електронного декларування почне працювати в 00 годин 00 хвилин 15 серпня 2016 року.


"Починаючи з моменту запуску, першими - протягом 60 днів, декларації повинні подати особи, які згідно зі статтею 50 Закону України "Про запобігання корупції" займають відповідальне та особливо відповідальне становище. Це близько 50 тисяч чиновників - починаючи від президента, глави уряду, народних депутатів, міністрів і закінчуючи керівниками департаментів виконавчих органів влади ", - йдеться в повідомленні.

Інші держслужбовці почнуть заповнювати електронні декларації з 1 січня 2017 року.

Декларацію можна буде подати, заповнивши відповідну форму на сайті НАЗК.

Перевіряти декларації буде Департамент фінансового контролю та моніторингу способу життя.

Крім того, на засіданні НАЗК "також були затверджені рішення, і визначений порядок функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, порядок формування, ведення і опублікування інформації, форму декларації, форму повідомлення про суттєві зміни в майновому стані декларанта, технічні вимоги до заповнення полів форми декларації та форми повідомлення"

Всі нормативні документи пройдуть реєстрацію в Міністерстві юстиції України найближчим часом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Мін'юсті розповіли про відхід одного з членів комісії з відбору співробітників НАПК.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся