АМКУ перевірить заправки "Укрнафти" і групи "Приват"

НовиниЕнергетика    11.10.2016 - 15:27
Фото: АМКУ перевірить заправки "Укрнафти" і "Привату"
Фото: АМКУ перевірить заправки "Укрнафти" і "Привату"
Роздрібні продажі бензину через українські АЗС у серпні скоротилися на 10,2%  АМКУ оштрафував "Приват Банк" за несвоєчасне подання інформації

Оператори підозрюються в порушенні антимонопольного законодавства

Антимонопольний комітет розпочав розгляд справи за ознаками вчинення поруч операторів роздрібного ринку нафтопродуктів порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій. Про це повідомляє прес-служба комітету.

Згідно з повідомленням, мова йде про операторів ринку, які здійснюють діяльність з роздрібної реалізації нафтопродуктів на АЗС під брендами "Авіас", "Авіас плюс", "Укрнафта", "ANP", "Мавекс", "Sentosa Oil", "Юкон", "Юкон сервіс", "Rubix" "ЗНП".

Крім того, АМКУ зазначили, що до Комітету надійшов на розгляд Проект професійної етики у конкуренції щодо чесності та прозорості роздрібного ринку палива в Україні", який був розроблений учасниками ринку. Зокрема, про підтримку згаданих правил повідомили ТОВ "Сокар петролеум", ТОВ "Паралель - М ЛТД", ТОВ "Альянс Холдинг", ПІІ "АМІК Україна", ТОВ "Вог Рітейл".

Нагадаємо, АМКУ подав позов до "Газпрому" про примусове стягнення 86 млрд гривень штрафу.

Читайте в розділі

Росія відмовилася скорочувати обсяги видобутку нафти на прохання ОПЕК, - Reuters

НФ закликає не можна допустити розширення впливу Росії на газовий ринок Європи

ПАТ "Харківгаз" запустило новий сервіс для жителів області

On Top