АМКУ оштрафував ATS Agribusiness Investments за купівлю агрофірм без відповідного дозволу комітету

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував компанію ATS Agribusiness Investments Limited (м. Нікосія, Кіпр) на загальну суму 140 тис. грн за порушення конкуренційного законодавства у вигляді набуття контролю над ПАОП "Зоря" (с. Миколо-Комишувата, Харківська обл.), ТОВ "Ряснянське" (с. Рясне, Сумська обл.), ТОВ "Коростишівземінвест" (м. Коростишів, Житомирська обл.) і ТОВ "Латагро" (м. Київ) без отримання відповідного дозволу органів комітету, наявність якого необхідна. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Повідомляється, що наразі АМКУ надав дозвіл на набуття контролю над вказаними суб'єктами господарювання.

Відзначимо, ПАОП "Зоря" і ТОВ "Ряснянське" входять до складу агрохолдингу "Чарівний світанок" і спеціалізуються на вирощуванні зернових і технічних культур, а також тваринництві. ТОВ "Латагро" спеціалізується на виробництві, зберіганні та продажу зернових та олійних культур. ТОВ "Коростишевземінвест" займається вирощуванням зернових і технічних культур.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що АМКУ оштрафував "Херсонобленерго" на 500 тис. грн за зловживання монопольним становищем.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся