АМКУ зобов'язав учасників ринку нафтопродуктів знизити ціни на бензин А-95

Антимонопольний комітет України (АМКУ) рекомендував учасникам ринків нафтопродуктів знизити ціни на бензин марки А-95 до рівня, який існував би за умов значної конкуренції на ринку. Як повідомили в прес-службі АМКУ, про результати розгляду зобов'язань комітету підприємства мають повідомити у п'ятнадцятиденний строк.

Рекомендації надано ПІІ "Лукойл Україна", ПАТ "Концерн Галнафтогаз", ПП "Окко нафтопродукт", ТОВ "Торговий дім Континіум - Галичина", ТОВ "Континент Нафто Трейд", ТОВ "Альянс Холдинг", ТОВ "УТН-Восток" і СП ТОВ "Кершер".

Як встановив комітет, "на сьогодні відсутні об'єктивні економічні підстави для зростання та утримання цін на існуючому рівні на бензин вказаної марки".

Зокрема, повідомили в АМКУ, у період з 3 квітня до 10 травня 2012 р. ціни на сиру нафту знизилися на 12%, показники Platts на відповідне пальне зменшилися на 18,8%, в той час як ціни на АЗС у зазначених операторів в середньому зросли на 3% при тому, що з початку 2012 р. й по теперішній час курс долара США та курс євро у відношенні до гривні залишався стабільним.

Нагадаємо, в Україні споживання бензину в січні-квітні 2012 р. в порівнянні з аналогічним періодом 2011 р. знизилося на 1,5% - до 1 млн 260,9 тис. т.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся