Альтернативи мінським угодам немає, - Медведчук

НовиниПолітика    20.10.2016 - 15:17
Фото: Віктор Медведчук
Фото: Віктор Медведчук

Альтернативи мінським угодам немає. Про це заявив лідер громадського руху "Український вибір" Віктор Медведчук.

"Можна, звичайно, говорити, що конкретних документів за підсумками зустрічі (в Берліні, - ред.) підписано не було, що сторонам ще належить вести складну і вкрай напружену роботу зі створення "дорожньої карти" (як наголошується, вона стане "основним документом щодо імплементації всіх Мінських угод" ― від 5 вересня 2014 року, меморандуму від 19 вересня 2014 року і від 12 лютого 2015 року), проте заяви, що прозвучали на прес-конференції, багато про що говорять", - вважає він.

На переконання Медведчука, зустріч у Берліні дала можливість налагодити діалог, необхідний для активізації виконання Мінських угод.

"До кінця листопада треба напрацювати дорожню карту щодо імплементації Мінських угод. Завдання складне, враховуючи, що по більшості питань у сторін немає єдиної позиції. Але мова йде про відновлення миру та збереження територіальної цілісності України. А тому для реалізації цього завдання, всі сторони повинні докласти максимум зусиль", - резюмував він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся