Олександрія - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 2:3)

Олександрія - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 2:3) Фото: "Олександрія" - "Динамо" (fco.com.ua)

РБК-Україна веде онлайн-трансляцію поєдинку 1/8 фіналу Кубка України

Олександрія - Динамо. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 19:30, а дивитися матч можна на телеканалі "Футбол 1". "Динамо" зустрінеться у гостях з "Олександрією" у поєдинку 1/8 фіналу Кубка України. На думку букмекерів, у даному поєдинку явна перевага на стороні гостьової команди.

25 жовтня 19:30
Олександрія, стадіон "Ніка"

Стартові склади:

"Олександрія": Паньків, Чеботаєв, Запорожан, Гітченко, Банада, Басов, Каленчук, Цуріков, Полярус, Сітало, Старенький

"Динамо": Бущан, Пантич, Хачеріді, Миколенко, Кендзьора, Шепелев, Гармаш, Гонсалес, Смирний, Кравець, Бесєдін

Матч завершено 2:3

125 хв. ГОЛ! Василь Грицук холоднокровно реалізував пенальті.

118 хв. Заміна у "Динамо": Миколенко - Лєднєв. Третій дебютант "біло-синіх" у сьогоднішній грі.

116 хв. ГОООООЛЛЛЛЛЛ! Гонсалес виконтов навіс на дальню стійку, де Кравець ударом головою спрямував м'яча до сітки.

107 хв. ГОООЛ! І в атаці у відповідь "Динамо" забиває.

106 хв. Розпочався другий екстра-тайм.

105+1 хв. Перший екстра-тайм завершено.

97 хв. Гармаш протягнув м'яча до штрафного майданчика, але пробив вище воріт.

91 хв. Кравець увійшов до штрафного майданчика і пробивав, але Паньків зіграв надійно.

90 хв. Стартувала перша додаткова 15-хвилинка.

90+3 хв. Кінець основного часу. Нас чекає два екстра-тайми по 15 хвилин.

92 хв. Гармаш отримав попередження.

90 хв. Бєсєдін вирвався на ударну позицію, але Басов відіграв до кінця та завадив Артему пробити по воротах.

88 хв. Контратака "Динамо": Піварич прострілював до штрафного майданчика, але прямо в руки голкиперу.

77 хв. ГОЛ - "Олександрія" зрівнює рахунок! Гол забиває Старенький ударом головою в дальній кут воріт.

73 хв. Заміни. У "Динамо": Піварич замість Смирного. У "Олександрії": Пономар замість Банада.

69 хв. Господарі насідають на ворота динамівців, але до особливих моментів справа не доходить.

66 хв. Знову заспокоїлася гра, м'яч в основному перебуває в середині поля.

А тим часом в паралельному матчі "Шахтар" відігрався з рахунку 0:2 і перевів гру в овертайм. "Зоря" грає в меншості після видалення Чечера.

63 хв. Який момент упустила "Олександрія"! Сітало пробивав головою з перспективної позиції, але повз ворота.

62 хв. Кравець отримує попередження за неспортивну поведінку.

59 хв. Заміна в команді "Олександрія". Вийшов Бацула, замінений Цуріков.

51 хв. Молоді резервісти "Динамо" вирушили розминатися. Чекаємо змін від Хацкевича. А поки футболісти "Олександрії" намагаються більше тримати м'яча.

46 хв. Заміна відбулась у "Олександрії". Каленчук йде, замість нього виходить Грицук.

46 хв. Другий тайм розпочався! Продовжуємо.

45 хв. Перший тайм завершено. Арбітр не став нічого додавати.

40 хв. Кравець пробивав з-за меж штрафного майданчика, але постріл прийняв на себе Басов.

36 хв. ГОООООЛЛЛЛ! "Динамо" виходить вперед. Гонсалес віддав зручний пас на Кравця, який в дотик забиває у порожні ворота.

31 хв. Басов отримує жовту за зупинку прориву Гонсалеса.

28 хв. Запорожан підхопив м'яча та потужно пробив здалеку, але вище воріт.

22 хв. Непогана атака "Олександрії", м'яч метався по штрафній "Динамо", але ніхто з атакущіх гравців так і не пробив по воротах.

17 хв. Динамівці вибігли у контратаку, але Гармаш не зміг обіграти суперника на підступах до штрафного майданчика.

11 хв. Найактивніше починає грати "Олександрія". Сміливіше стає команда Володимира Шарана.

10 хв. Хачеріді невдало приземлився, але все в порядку у Євгена.

6 хв. Невисокий темп гри, ніхто не хоче ризикувати. "Олександрія" відсиджується на своїй половині поля і намагається вловити свій шанс для контратаки.

4 хв. Поки що кияни більше володіють м'ячем, обережно почала матч команда Володимира Шарана, яка поки замкнена на своїй половині поля.

1 хв. Матч розпочався!

- Команди виходять на поле.

- І про погоду.

- У Олександрії ажіотаж перед матчем, на поєдинку очікується аншлаг.

- Майже 240 правоохоронців стежитимуть за дотриманням громадського порядку під час матчу.

- Команди визначились з формою. "Олександія" зіграє: воротар - форма жовта, польові гравці - чорна. "Динамо": воротар - зелена форма, польові гравці вийдуть в білій формі.

На стадії 1/8 фіналу в боротьбу за трофей вступають вже найсильніші клуби України - учасники топ-шістки минулорічного чемпіонату. Обидві команди починають свій шлях саме з цієї стадії. Переможець, який вийшов в чвертьфінал буде визначено в одному матчі.

Між собою футболісти "Динамо" та "Олександрії" в рамках чемпіонату України провели 13 матчів. В 12 поєдинках перемагали кияни, а в одній зустрічі на КСК "Ніка" суперники зіграли внічию. Що стосується поєдинків Кубка України, то тут перевага на боці команди Шарана. У 2 матчах - 1 перемога і 1 нічия.

Останній раз між собою команди зустрічалися 10 вересня в Києві. У матчі УПЛ кияни здобули впевнену перемогу з рахунком 3:0.

"Олександрія" повернулася в еліту українського футболу лише півтора роки тому. Нинішній головний тренер Володимир Шаран вперше в історії вивів команду в єврокубки. Ну, і не варто забувати, що в 2016 році олександрійці сенсаційно вибили "Динамо" з Кубка України на стадії 1/4 фіналу.

Зараз у команди результати не таке успішні. В активі клубу лише одна перемога в 13 турах і 9 місце в таблиці УПЛ. Тому Кубок України має для команди особливого значення - єдиний шанс втретє поспіль кваліфікуватися в Лігу Європи.

У "Динамо" дуже щільний графік і кадрові втрати, що змушує Олександра Хацкевича використовувати ротацію. У плановому тренуванні перед матчем взяла участь велика група футболістів молодіжної команди "Динамо". Тому не виключено, що тренерський штаб "біло-синіх" вдасться до ротації.