ru ua

Акції Apple виростуть до 850 дол., - експерти

Рекордні обсяг передзамовлення нової версії смартфона IPhone 5 стала причиною різкого зростання акцій компанії Apple. На цьому тлі аналітики переглядають прогнози вартості акцій компанії у бік збільшення. Експерти банку Bank of America Merrill Lynch переглянули прогноз паперів Apple до 850 дол. з 770 дол., а також переглянули прогноз прибутку, повідомляє телеканал "Росія 24".

Прогноз по прибутку в розрахунку на одну акцію компанії в поточному році був підвищений до 44,97 дол. з 44,06 дол., в 2013 році - до 56 дол. з 51,35 дол., в 2014 р. - до 64, 40 дол. з 60,15 дол.

"Крім показників за попередніми замовленнями, ми очікуємо позитивних показників перших продажів iPhone 5 на початку наступного тижня, які послужать ще одним позитивним каталізатором для акцій компанії", - йдеться в аналітичній записці банку.

У вівторок акції компанії Apple досягли чергового історичного максимуму, була взята відмітка в 700 дол. за один папір.

І хоча на основних торгах до круглої позначки котирування не дотягли всього 20 центів, на вечірній сесії заповітний рубіж був покірний. Інтерес до акцій каліфорнійського IT-гіганта підігріла інформація про продажі нової версії смартфона.

Тільки за перший день попереднього замовлення були подані заявки на 2 млн iPhone 5. У попередній раз цей показник був удвічі меншим.

Читайте також: iPhone 5 може додати до ВВП США до 0,5%, - експерти

Apple - американська компанія, яка займається виробництвом програмного забезпечення, персональних комп'ютерів, аудіоплеєрів і телефонів. Вона продає частину своєї продукції через свою власну мережу магазинів, які розташовані у США, Канаді, Великій Британії, Японії та інших країнах. На компанію працюють близько 35 тис. чоловік. Штаб-квартира корпорації знаходиться в м. Купертіно (штат Каліфорнія).