Акціонери ПАТ "Інститут транспорту нафти" замінили топ-менеджмент

НовиниЕнергетика    11.07.2016 - 10:50

8 липня 2016 року рішенням позачергових загальних зборів акціонерів ВАТ "Інститут транспорту нафти" достроково припинені повноваження Наглядової ради ПАТ "Інститут транспорту нафти" у складі: Чепердака Михайла Григоровича, Носачук Ірини Іванівни, Грищенка Дмитра Ігоровича, Шаламової Олени Валеріївни, Компанії Венечі Холдинг Лімітед. Про це повідомив голова Наглядової ради ПАТ "Інститут транспорту нафти" Олександр Рибалкін.

Одночасно було обрано Наглядову раду ПАТ "Інститут транспорту нафти" у новому складі: Рибалкін Олександр Володимирович, Василишин Сергій Анатолійович, Розенфельд Олександр Йосипович, Марченко Наталія Юріївна, Шаламова Олена Валеріївна.


Новообраним генеральним директором ПАТ "Інститут транспорту нафти" став Шпорчук Максим Петрович.

Того ж дня новообраний Наглядова рада ПАТ "Інститут транспорту нафти" звільнила Дирекцію на чолі з генеральним директором Віктором Федоровичем Заворотнім.

Зазначимо, ВАТ "Інститут транспорту нафти" (ІТН) - одна з найбільших компаній в Україні і на території СНД з проектування, консультативному і інжиніринговому супроводу об'єктів транспорту, перевалки, зберігання, розподілу нафти і продуктів її переробки.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся