Акції в бездокументарну форму перевели близько 60% підприємств, - АУФТ

Акції в бездокументарну форму перевели близько 60% підприємств. Про це повідомляє прес-служба Асоціації "Українські фондові торговці".
"Значна кількість підприємств не призвели акції у відповідність до вимог закону. Виникає ряд правових ризиків за операціями з паперами, які залишилися в документарній формі, - говорить член Ради АУФТ Олег Швець, - тому АУФТ звернулася до ДКЦПФР з пропозицією надати офіційне роз'яснення регулятора щодо здійснення операцій з цінними паперами в документарній формі. СРО виклала свою позицію з цього питання з відповідним правовим обгрунтуванням". Також він заявив, що одна з бірж вже послала своїм учасникам-емітентам, які не здійснили перехід, листи з попередженням, що їхні акції будуть виключені з лістингу.
Нагадаємо термін, визначений законодавством для переведення акцій українських підприємств у бездокументарну форму, закінчився 29 жовтня 2010 р.
Прослухати

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся