ru ua

Активісти: "сірі схеми" продовжують працювати в Одеській області під керівництвом Марушевської

Плани виведення "сірих схем" з Одеської області пробують здійснити, але поки невдало. Про це заявив активіст громадської організації "Ресурсний центр ініціатив громади" Олександр Костенко, йдеться публікації "Хто за спиною у Марушевської" на українських ЗМІ.

За словами активіста, одним з ключових персонажів в Іллічівському порту є начальник митного пункту оформлення "БОНД" Олександр Гаврилюк, якому вже кілька місяців підшукують "тепле містечко", куди можна було б перевести "схеми".

"За даними організації "Ресурсний центр ініціатив громади", Гаврилюк спочатку повинен був перейти разом зі своєю командою на Київську обласну митницю, однак, активісти почали безстрокову акцію протесту під стінами головного офісу Насірова. Тоді плани змінили, і Гаврилюк став стажуватися в якості першого заступника голови Херсонської митниці. І знову під стінами ДФС була акція протесту. У зв'язку з цим Гаврилюк, який є "професором" у своїй справі, залишається на колишній посаді в Іллічівську, чого не може не знати Марушевська (Юлія Марушевська, начальник одеської митниці - ред.), - йдеться в матеріалі-розслідуванні.

"Активісти "Ресурсного центру ініціатив громади" вважають, що "Гаврилюк, який тримався на своїй посаді при всіх главах митниці, це лише індикатор серйозності намірів очищати митницю, і вони вже звернулися в Антикорупційний форум Саакашвілі з відповідним листом".

"Проте, відповіді поки не отримали, якщо таким не вважати те, що Гаврилюк досі працює ... під керівництвом Марушевської", - наголошується в матеріалі.

Як писали ЗМІ, митний пункт "Іллічівськ", де працює Гаврилюк, неодноразово фігурував в контрабандних скандалах. У грудні громадські активісти, митні брокери, приватні підприємці, а також представники митно-брокерських компаній під стінами ДФС неодноразово проводили акції протесту за очищення теперішньої влади від прибічників колишнього президента. Окремою вимогою була люстрація одного з керівників митного посту на Одещині Олександра Гаврилюка, якого активісти вважають носієм "сірих схем" на Одещині. Громадські активісти зустрілися з представниками Державної фіскальної служби та офіційно передали свої вимоги, проте відповіді так і не отримали. Крім того, мітингувальники передали своє звернення до Антикорупційного форуму Саакашвілі у Києві.