ru ua

Активісти попередили про нову акцію протесту, якщо Кабмін таки підвищить ціни на бензин

Активісти попередили про нову акцію протесту, якщо Кабмін таки підвищить ціни на бензин Фото: акція протесту під Кабміном (facebook.com/Авто-Евро-Сила)

Сьогодні під стінами Кабміну відбулася масова акція протесту проти підвищення цін на паливо

У громадській організації "АвтоЄвроСила" після сьогоднішньої акції протесту під Кабміном мають намір і далі тримати на контролі можливе підвищення цін на бензин і дизпаливо. Про це йдеться в заяві руху.

"Керівники "АвтоЄвроСили" з усіх областей будуть уважно стежити за рішеннями уряду з питання ціни палива. У разі якщо нас обманули, буде жорстка акція протесту в кожній області України", - зазначено в заяві руху.

Активісти попередили про нову акцію протесту, якщо Кабмін таки підвищить ціни на бензин

Відзначимо, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, якому раніше сьогодні члени руху направили відкритий лист із закликом пояснити причини можливого введення квот і підняття цін, заявив, що виступає проти прийняття таких рішень. Тим не менш, учасники руху мають намір контролювати слова глави уряду. "АвтоЄвроСила" стверджує, що рішення про підвищення цін на бензин і ДП буде прийнято до 21 квітня.

Нагадаємо, сьогодні під стінами Кабміну відбулася масова акція протесту проти підвищення цін на паливо, її учасниками стали автомобілісти та громадські діячі.

Йдеться про пропозиції компанії "Укртатнафта" (56% якої належать приватним інвесторам (в т. ч. Ігорю Коломойському) з 1 травня 2018 року встановити квоту на постачання іноземного палива, що призведе до різкого подорожчання бензину і дизельного палива в Україні.