Ахметов купив блокпакети ще двох енергокомпаній

Ахметов купив блокпакети ще двох енергокомпаній
Фото: Рінат Ахметов (РБК-Україна)

Компанія Ахметова купила по 25% акцій "ДТЕК Дніпроенерго" і "ДТЕК Дніпрообленерго"

Компанія Ріната Ахметов Ornex (входить до групи компаній СКМ) купила блокпакети ще двох енергокомпаній. Про це повідомляє прес-служба СКМ.

"Компанія Ornex, що входить до групи компаній СКМ, придбала на фондовій біржі ПФТС по 25% акцій ПАТ "ДТЕК Дніпроенерго" та ПАТ "ДТЕК Дніпрообленерго", виставлених на продаж Фондом державного майна України", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, ціна 25% акцій "ДТЕК Дніпроенерго" (Запоріжжя) склала понад 728 млн гривень, а "ДТЕК Дніпрообленерго" (Дніпро) - понад 1 млрд гривень.

На сайті Фонду держмайна також повідомляється про успішне завершення торгів.

"31.08.2017 Фонд державного майна успішно продав акції ПАТ "ДТЕК Дніпроенерго" та ПАТ "ДТЕК Дніпрообленерго". Переможцем аукціону визнано "Oрнекс лімітед" (Ornex Limited)", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українська фінансово-промислова група СКМ бізнесмена Ріната Ахметова ще не ухвалила рішення про участь в приватизації блокпакетів "ДТЕК Дніпроенерго" і "ДТЕК Дніпрообленерго".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся