ru ua

Аеропорт Львова не може стати учасником "відкритого неба" без угоди між Україною та ЄС

Аеропорт Львова не може стати учасником "відкритого неба" без угоди між Україною та ЄС Аеропорт Львова

У Європейському союзі заявляють, що аеропорт Львова не може стати учасником "відкритого неба" без підписання відповідної угоди між Україною і ЄС. Таку думку висловив високопоставлений європейський чиновник, що знає про переговори між двома сторонами, передає "ЄС-Плюс".

"Потрібно мати загальну угоду, яка буде передбачати, що авіаперевізник має права. І не залежить, чи йдеться про Ryanair, Jetair, Easy Jet або інших компаніях", - сказав він.

Співрозмовник агентства не виключив, що можливо, українська влада хотіли своєю заявою дати Львівському аеропорту більше можливостей в організації перевезень. При цьому, за його словами, і зараз, до підписання угоди, будь-який український аеропорт може проводити таку роботу з перевізниками і підписувати з ними і з контролюючими органами влади двосторонні угоди.

Зазначимо, угоду про "відкрите небо", зокрема, передбачає, що будь-які авіакомпанії з країн ЄС і третіх країн зможуть отримувати право на польоти в будь-які напрямки учасників угоди, в тому числі, на здійснення внутрішніх перевезень.

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури з 2 квітня відкрило аеропорт "Львів" на принципах "відкритого неба" в односторонньому порядку.