ru ua

Аерокосмічна Rockwell Collins купує Arinc за 1,39 млрд дол

Американська Rockwell Collins, що здійснює діяльність в аерокосмічній і оборонній промисловості, домовилася про купівлю Arinc (один з лідерів у розробці систем комунікацій і системних досліджень в авіаційній оборонної галузі) у Carlyle Group за 1,39 млрд дол, говориться в повідомленні Rockwell. Угода об'єднає двох найбільших гравців сегмента, ознаменувавши найбільше злиття аерокосмічної та оборонної промисловості в Північній Америці за цей рік. Транзакція вимагає схвалення регулюючих органів. Фінансовим консультантом виступив банк Citigroup.

Rockwell Collins Inc. займається розробкою, виробництвом і підтримкою комунікаційних засобів і авіаційної електроніки. Компанія заснована в 1933р. і налічує близько 20 тис. співробітників. Близько 52% її виручки в 2012р. припало на частку державних контрактів, 48% - на контракти приватного сектора. Акції компанії торгуються на Нью-Йоркській фондовій біржі і входять в розрахункову базу індексу "широкого ринку" S & P 500.
Arinc була заснована в 1929р. і була куплена інвестиційної Carlyle Group у жовтні 2007р. Штаб-квартира компанії знаходиться в г.Аннаполісе (Меріленд), а регіональні представництва - у Лондоні і Сінгапурі.