АЕК - Динамо: онлайн трансляція матчу (рахунок 1:1)

АЕК - Динамо: онлайн трансляція матчу (рахунок 1:1) Фото: АЕК - Динамо

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію 1/16 фіналу Ліги Європи

АЕК - Динамо. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 22:05, а дивитися матч можна на телеканалах "Україна" і "Футбол 2". Київське "Динамо" проведе на виїзді перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи проти грецького АЕКа. На думку букмекерів, у даному поєдинку перевага на боці клубу з Афін.

15 лютого 22:05
Афіни, Олімпійський стадіон "Спірос Луїс"

[15.02.2018] AEK - Dynamo. Promo

Чудове промо матчу #АЕКДинамо від UEFA Europa League спеціально для FC Dynamo Kyiv #UEL #FCDK #AEKDynamo

Опубліковано FC Dynamo Kyiv 12 лютого 2018 р.

Стартові склади:

АЕК: Баркас - Гало, Враньєш, Ламбропулос, Бакакіс - Сімоеш, Голанопулос - Бакасетас, лівая, Клонарідіс - Якумакіс.
Запасні: Цітодас, Айдаревіч, Хрістодулопулос, Араухо, Чигринський, Яннуцос, Дзанетпулос.

"Динамо": Бойко - Кендзьора, Хачеріді, Кадар, Морозюк - Шепелев, Буяльський - Циганков, Гармаш, Дерліс Гонсалес - Мораес.
Запасні: Рудько, Бурда, Шабанов, Шапаренко, Бесєдін, Миколенко, Смирний.

Матч завершено 1:1

90 + 3 хв. Матч завершено - 1:1. Дякуємо за увагу.

90 хв. Арбітр додав чотири хвилини до основного часу.

90 хв. Микола Шапаренко замінив Жуніора Мораеса.

80 хв. ГОЛ :( Лазарос Христодулопулос виконав подачу, а Астріт Айдаревич, який щойно вийшов на поле, з метра влучив у ворота киян і зрівняв рахунок у матчі - 1:1.

79 хв. Заміна у складі АЕКа: Істріт Айдревич вступив у гру замість Костаса Галанопулоса.

78 хв. Заміна у складі київського "Динамо": Артем Бєсєдін вийшов на поле замість Дениса Гармаша.

77 хв. Попередження Жуніору Мораесу.

72 хв. Родріго Гало, виконуючи штрафний удар, чітко влучав у ворота - Бойко у падінні відбив шкіряного, врятувавши "Динамо" від пропущеного м'яча.

71 хв. Володимир Шепелєв отримав жовту картку.

62 хв. Лазарос Христодулопулос потужно пробив зі штрафного, отриманого у боротьбі з Денисом Гармашем - м'яч влучив у Євгена Хачеріді

58 хв. Друга заміна у складі грецької команди: Серхіо Араухо вийшов на поле замість Гіоргоса Якумакіса.

57 хв. Лазарос Христодулопулос небезпечно пробив по воротах "Динамо" - на щастя, невлучно.

51 хв. Заміна у складі АЕКа: Лазарос Христодулопулос вступив у гру замість Віктора Клонарідіса.

54 хв. Дерліс Гонсалес прекрасно проявив себе в першому таймі, але після перерви парагваєць поки непомітний.

46 хв. Другий тайм розпочався!

45 + 3 хв. Пролунав свисток арбітра.

45 хв. Арбітр компенсував три хвилини до першого тайму.

45 хв. Огнен Враньєш отримав жовту картку за грубу гру проти Віктора Циганкова. Він, як і Марко Лівая, пропустить матч-відповідь у Києві.

42 хв. Андре Симоеш збив Віталія Буяльського, влучивши ззаду по нозі. Наш гравець підвівся після того, як йому надали медичну допомогу.

33 хв. Небезпека біля воріт "Динамо", але Бойко завершив її, впіймавши м'яч після навісу суперника.

30 хв. Денис Гармаш збив суперника у підкаті ззаду, за що отримав попередження.

22 хв. Друга жовта у матчі - цього разу її отримав гравець АЕКа Марко Лівая за симуляцію. Він не зіграє проти нашої команди у Києві.

20 хв. Жовту за симуляцію отримує гравець афінського клубу Лівая.

19 хв. ГООООООЛ! Гонсалес на правому фланзі обіграв суперника і віддав пас в центр - і Віктор Циганков забиває у ворота суперника!

17 хв. Удар по воротах киян - м'яч у руках Дениса Бойка.

11 хв. На початку матчу активніше діють господарі, в стартовому складі яких несподівано не виявилося українця Дмитра Чигринського.

6 хв. Перше попередження отримує Хачеріді після кількох фолів.

4 хв. Євген Хачеріді порушує правила в центрі поля, жорстко було.

1 хв. Матч розпочався!

- Форма команд на матч 1/16 фіналу Ліги Європи.

- Все готово до дощового матчу.

- На матчі очікується близько 40 тисяч уболівальників. Киян підтримає 331 фанат. А всього Олімпійський стадіон в Афінах вміщує 71 тисячу глядачів.

- Тренування динамівців напередодні матчу з АЕКом.

В 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА київське "Динамо" буде змагатися з афінським АЕКом, який звів внічию останні п'ять матчів на європейській арені.

АЕК посів друге місце в квартеті D, пропустивши вперед тільки "Мілан". Греки вийшли в плей-офф, набравши всього вісім очок в шести зустрічах і показавши поряд з "Партизаном" найнижчий результат серед усіх учасників 1/16 фіналу.

"Динамо" ж гарантувало собі перепустку до плей-офф ще за два тури до фінішу. У підсумку кияни виграли групу B з 5-очковим відривом і 15 забитими м'ячами в активі.

У чемпіонаті Греції сезону 2017/18 йде активна боротьба за золоті медалі, і АЕК є одним з головних її учасників. Після 21 туру команда набрала 47 балів і відстає всього на два очки від ПАОКа.

Єврокубкова кампанія АЕКа схожа з кампанією "Динамо". Поступившись ЦСКА в Лізі чемпіонів, АЕК успішно пройшов "Брюгге" в плей-офф Ліги Європи, команда виграла всього один матч у "Рієки", а ще п'ять зігравши внічию в групі. Цього виявилося достатньо для виходу в наступний етап.