Адвокати Савченко розійшлися в думці через її заяву про переговори з ДНР/ЛНР

Адвокати Савченко розійшлися в думці через її заяву про переговори з ДНР/ЛНР
Фото: Надія Савченко

Ідею Савченко підтримав Ілля Новіков

Адвокати народного депутата Надії Савченко розійшлися в думці через її заяву про прямі переговори з ватажками так званих "Донецької/Луганської народних республік" (ДНР/ЛНР) Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким. Свою думку про дану заяву правозахисники висловили на своїх сторінках в Facebook.

Так, ідею Савченко підтримав Ілля Новіков.

Новіков, зокрема, заявив, що останні два роки віддав роботі у справах Савченко та інших українців в РФ. Він зазначив, що цим не можна займатися відсторонено, "доводиться вибирати сторону в цій війні і так, що твій вибір стає видно всім. Я вибрав сторону українців".


"Що стосується того, чи корисні переговори з Захарченко і Плотницьким. Людей з підвалів витягувати треба, і прямо зараз. Вони нічим не гірше тих, хто сидить за російським тюрмах. Їх становище навіть гірше і небезпечніше. Чи можна таким шляхом добитися чогось більшого, наприклад миру? Я особисто так не думаю. Але я не даю з цього приводу ніяких порад. Адвокат, який безкоштовно роздає поради в інтернеті, швидше за все, просто не може знайти собі клієнтів....В іншому нічого не змінилося", - написав він.

У свою чергу Микола Полозов і Марк Фейгін думку Новікова не поділяють.

Так, Полозов, коментуючи позицію Новікова заявив, що "є громадяни Росії, які начебто і не "вата", але без запрошення лізуть в українську політику, суспільні відносини, дають поради як жити".

"Хочу попросити українську аудиторію ніяк не асоціювати мене і мою роботу з одним із колишніх адвокатів Савченко", - написав, у свою чергу, Фейгін, уточнивши в коментарях, що мова йде про Новікова.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Савченко пропонує провести прямі переговори з ДНР/ЛНР.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся