Адміністративна рада ФГВФО затвердила нову структуру фонду

НовиниЕкономіка    06.12.2015 - 14:51
Фото: голова адміністративної ради ФГВФО, перший заступник голови НБУ Олександр Писарук
Фото: голова адміністративної ради ФГВФО, перший заступник голови НБУ Олександр Писарук
Фонд гарантування вкладів продовжує виплати по "Дельта Банку"

У Фонді гарантування вкладів створюється ряд департаментів

Адміністративна рада Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) на засіданні 3 грудня 2015 року затвердила нову структуру фонду. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Національного банку України.

"Наявна структура Фонду створювалася в 2012 році. Тоді ніхто не планував очищення банківської системи. З початку 2014 року до Фонду було направлено 63 банки. В результаті, сьогодні Фонд гарантування для ефективного реагування на такі виклики, як пошук інвесторів для неплатоспроможних банків, управління їх активами, потребує реструктуризації. Нова структура розроблена за участю міжнародних експертів - фахівців Світового банку та Держказначейства США, і покликана зробити ФГВФО високоефективною структурою, здатною працювати в умовах поточної навантаження", - заявив голова адміністративної ради ФГВФО, перший заступник голови НБУ Олександр Писарук.Повідомляється, що перехід на нову організаційну структуру Фонду гарантування буде завершено до II кварталу 2016 року.

"Основні нововведення в роботі Фонду з урахуванням кращих світових практик передбачені з 1 січня 2016 року", - сказав директор-розпорядник ФГВФО Костянтин Ворушилін.

Згідно з рішенням, у ФГВФО буде створено департамент консолідованого продажу. Він буде супроводжувати управління активами та їх продажів у всіх неплатоспроможних банках, об'єднуючи функції. Для забезпечення консолідації активів неплатоспроможних банків у фонді буде створено сховище даних, роботу якого забезпечить новостворений департамент інформаційних технологій.

Згідно з новою структурою, також створюється департамент фінансових розслідувань, який буде займатися власникам і пов'язаними особами, дії або бездіяльність яких призвели до банкрутства банків. Крім того, у функції департаменту буде входити впровадження антикорупційної програми в межах фонду.

Нагадаємо, Фонд гарантування вкладів отримав ще 2 млрд гривень на виплати.

Читайте в розділі

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" за газ становить близько 23 млрд гривень

Данилюк закликав парламент проголосувати за реформу ДФС

Кабмін розподілив 100 млн гривень на виплату компенсації за житло 240 сім'ям військових

On Top