Абромавічус: до приватизації "Центренерго" потрібно залучити міжнародних консультантів

Абромавічус: до приватизації "Центренерго" потрібно залучити міжнародних консультантів
Фото: Айварас Абромавичус

Абромавічус хоче залучити міжнародних консультантів до приватизації великих компаній

До приватизації ПАТ "Центренерго" потрібно залучити міжнародних консультантів. Про це сьогодні в ході засідання Кабінету міністрів України заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус, передає кореспондент РБК-Україна.

"Обов'язково поставити дві компанії, які включають Одеський припортовий і "Центренерго" на первинну приватизацію, щоб показати суспільству, що все-таки приватизація в нашій країні робиться по-новому. Тобто приватизувати ті компанії, де точно є іноземні інвестори бажають придбати цей актив. І друге - тільки з залученням міжнародних консультантів на такі великі компанії", - заявив Абромавічус.

"Ті ініціативи, які навіть Кабінетом міністрів приймаються за новою процедурою призначення керівників, аудиту, по всьому вона йде з дуже сильним опором, як міністерств, так і окремих компаній. Тому тут абсолютно чітке ясне бачення і порада досвідчених банкірів, досвідчених людей, що треба просувати як можна швидше з приватизацією тому, що всі без винятку компанії не працюють на державу", - додав міністр.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив міністру енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишину передати Фонду державного майна України (ФДМУ) пакет акцій "Центренерго" для приватизації.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся