А.Стрижак: Якщо до КСУ надійдуть законопроекти по внесенню змін до Конституції, то КСУ розглядатиме їх за ст.157,158 Конституції України.

Якщо до КСУ надійдуть законопроекти по внесенню змін до діючої Конституції, то КСУ розглядатиме їх виключно на відповідність ст.157,158 Конституції України. Про це на прес-конференції заявив голова КСУ Андрій Стрижак, передає кореспондент РБК-Україна. Він повідомив, що для внесення змін до діючої Конституції необхідно, щоб Верховна Рада тричі зняла рішення щодо таких змін. Спочатку простою більшістю депутати голосують за направлення проекту конституційних змін до КСУ, потім, в разі позитивного відгуку КСУ, депутати більшістю ухвалюють зміни. Останнім кроком є голосування конституційною більшістю на наступній сесії парламенту за запропоновані зміни до Конституції. А.Стрижак не виключив, що КСУ може розглядати конституційні зміни понад місячний термін, встановлений змінами до закону про КСУ, в разі якщо виникне потреба. Суддя повідомив, що 20 липня по кінець серпня КСУ повним складом візьме відпустку.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся