О.Шлапак прогнозує дефіцит держбюджету-2009 на рівні 40 млрд грн.

Вівторок 17 листопада 2009 20:50

Заступник глави Секретаріату президента України Олександр Шлапак прогнозує річний дефіцит загального фонду державного бюджету на рівні близько 40 млрд грн. Про це він завявив сьогодні в Запоріжжі, повідомляє Головне управління інформаційної політики Секретаріату президента. За його словами, за 10 місяців 2009 р. до загального фонду держбюджету мобілізовано доходів 120907,4 млн грн, що становить 65,7% річного плану.

На думку О.Шлапака, за два місяці, які залишилися до кінця року, отримати визначену законом суму нереально. Про це, за його словами, свідчать і середньомісячні показники надходжень, і той факт, що понад 11 млрд грн податків зібрано наперед. Таким чином можна прогнозувати річний дефіцит загального фонду бюджету близько 40 млрд грн.

О.Шлапак пояснив позицію, якою керувався Президент України Віктор Ющенко при підписанні закону щодо підвищення соціальних стандартів. «Ключовим є те, що Конституція зобов'язує забезпечити розмір пенсій, інших видів соціальних виплат та допомоги на рівні, не нижчому від прожиткового мінімуму», - зауважив О.Шлапак.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся