А.Голубченко має намір ініціювати збори наглядової ради "Київенерго" з метою розглянути дії глави правління компанії щодо відключення від енергозабезпечення соцоб"єктів.

П'ятниця 28 серпня 2009 16:47
Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко має намір ініціювати збори наглядової ради АК "Київенерго" з метою розглянути дії глави правління компанії Едуарда Соколовського щодо відключення від енергозабезпечення соціальних об"єктів. Про це він повідомив сьогодні в ході колегії КМДА. "Я сказав і просив записати, що ми звернемося до київського мера Леоніда Черновецького, щоб він дав доручення терміново зібрати наглядову раду і розглянути персонально питання Соколовського", - заявив А.Голубченко. Він наголосив, що звертається до Л.Черновецького з проханням зібрати наглядову раду "Київенерго", на якій необхідно розглянути питання відключення від енергозабезпечення соціально важливих об"єктів, зокрема лікарень та шкіл. "Я не можу терпіти, щоб у місті монополіст вирішував одноосібно, що відключити, навіть, коли є борги … Я не бачу можливості працювати з керівником, який не розуміє, де він знаходиться і за що відповідає", - зазначив А.Голубченко. На запитання, наскільки може бути врахована позиція мерії на засіданні наглядової ради "Київенерго", А.Голубченко відповів: "Я не можу прогнозувати. Я так само, як і ви задаю собі це питання". Він також підкреслив, що рішення буде приймати спостережна рада, і, за словами першого заступника голови КМДА, "може бути до звільнення з посади".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся