О.Попов: КМДА заплатить за лютневу різницю в тарифах 200 млн грн, якщо нt підвищать тарифи на ЖКГ

НовиниЕкономіка    29.12.2010 - 20:23

У випадку не підвищення тарифів за житлово-комунальні послуги, які, згідно з рішенням НКРЕ мають збільшитися на 35%, КМДА повинна буде заплатити тільки за лютий 200 млн грн на погашення в різниці тарифів. Про це на сьогоднішній прес-конференції заявив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, передає кореспондент РБК-Україна.
"Що стосується тарифів, на жаль, не буває, на мою думку, сьогодні в житті казок, не може так бути, щоб якісь інвестиційні проекти або збільшення цін на енергоносії адекватно збільшувалися, і щоб не змінювалися тарифи на житлово-комунальні послуги" , - підкреслив О.Попов, додавши, - "Ви знаєте, що сьогодні вже є рішення НКРЕ щодо збільшення на 35% вартості тепла і гарячої води. Ми практично тут є структурою, яка автоматично підтверджує це рішення для того, щоб потім не мати серйозних проблем у наданні цих послуг. Якщо ми з 1 лютого не реалізуємо таку цінову політику в місті, то вже в лютому нам треба буде сплатити 200 млн грн різниці в тарифах".
За словами О.Попова, така сума у бюджеті столиці не передбачена на ці потреби і тому "тут і державна політика та фінансово-економічні показники говорять про те, що ми такі рішення повинні виконувати".
О.Попов вважає, що при існуючому підвищення тарифів, необхідно ввести "так званий пільговий тариф, коли кияни, які платять вчасно будуть платити на 10% менше, ніж ті, хто не платить вчасно". Сьогодні, за словами О.Попова, вони направив відповідні пропозиції у відповідні органи і зокрема, до Кабінету міністрів для узгодження такої політики в наступному році.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top