А.Могильов виступає за монополізацію ринку охорони банківських установ Державною службою охорони

Голова Міністерства внутрішніх справ Анатолій Могильов виступає за монополізацію ринку охорони банківських установ Державною службою охорони. Про це він заявив журналістам, передає кореспондент РБК-Україна.

«Я глибоко переконаний, що деякі об'єкти, особливо ті, що мають великі кошти, зокрема банки, мають охоронятися структурами ДСО, оскільки вони мають більший рівень захисту... Там, де ДСО виконує роботи, кількість крадіжок мінімальна, а де приватні охоронці, їх більше. Тому значимі об'єкти, в яких є великі кошти, повинна охороняти ДСО»,  - сказав А.Могильов.

Разом з тим  міністр зазначив, що в цілому на даному ринку має бути конкуренція. «Зважаючи на ринкові умови, потрібно, щоб кожен суб'єкт мав право виконувати ті, чи інші роботи (по охороні)», - сказав він.

Нагадаємо, що банківський сектор виступає категорично проти монополізації охорони банківських установ ДСО.  Банкіри скаржаться на високу вартість охоронних послуг, які надає дана структура МВС.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся