ua ru

А.Голубченко: Уряд допоможе Києву розрахуватися з боргами за спожиту теплову енергію

Уряд допоможе Києву розрахуватися з боргами за спожиту теплову енергію. Про це повідомив заступник голови КМДА Анатолій Голубченко, повідомляє пресс-служба відомства.

«У зв'язку з необхідністю погашення наростаючої заборгованості міста перед енергопостачальними підприємствами, Кабінетом міністрів України розглядається проект постанови, яка надасть можливість розв'язати це питання шляхом випуску боргових зобов'язань - векселів. Прийняття такого документу дасть змогу продовжувати утримувати тарифи на комунальні послуги у Києві на існуючому рівні», - проінформував А.Голубченко.

За оперативними даними енергопостачальних підприємств, станом на 1 червня поточного року заборгованість споживачів столиці за теплову енергію становить 1,4 млрд грн, в т.ч. - бюджетні установи 236,2 млн грн; населення та житлові організації - 1 млрд грн; інші споживачі - 118,2 млн грн.
А.Голубченко додав, що протягом 2009 р. з міського бюджету виділено та профінансовано субвенцію підприємству АК «Київенерго» в сумі 1095,6 млн грн (у т.ч. 965 млн грн за рахунок залучення кредитних коштів), які направлені на оплату за спожитий природний газ.

А.Голубченко також повідомив, що у 2010 р. в міському бюджеті передбачені кошти для вирішення найгостріших питань роботи житлового господарства столиці, завдяки яким буде забезпечено: виконання ремонту 614 житлових будинків (вартість робіт - 109,2 млн грн); заміну або модернізацію 426 ліфтів (вартість робіт 80 млн грн); проведення асфальтування 390,7 тис. кв. м. прибудинкових територій (вартість робіт - 70,2 млн грн); придбання малогабаритної техніки для прибирання снігу 50 одиниць (на суму 8,5 млн грн).