"Укргазвидобування" з початку 2010 р. інвестувала в геологорозвідку 300 млн грн.

ДК "Укргазвидобування" НАК "Нафтогаз України" протягом I кварталу 2010 р. виконала геологорозвідувальних робіт на суму 300 млн грн, повідомляє прес-служба компанії. Компанія здійснювала пошуково-розвідувальні роботи на 20 площах і 37 родовищах. За цей період пробурено 53 045 м, з них розвідувального буріння 32 510 м. У січні-березні підприємствами компанії було закінчено буріння 8 свердловин, серед них надглибока Комишнянська 1/21 - 6 100 м.

За результатами пошукових робіт ДК "Укргазвидобування" у І кварталі 2010 р. було встановлено промислову газоносність Буцівської площі у Львівській області. При випробуванні на глибині 1100-1060 м отримано приплив газу дебітом 4,1 тис. куб. м на добу. Пошукові роботи на Буцівському газовому родовищі провадяться філією ГПУ "Львівгазвидобування".

Крім того, у січні-березні 2010 р. були відкриті нові поклади на Рудківському газовому родовищі, отримані промислові припливи вуглеводнів та розширені контури відомих покладів на Дубаневицькому, Розумівському та Яблунівському родовищах.

У І кварталі 2010 р. польові сейсморозвідувальні роботи на замовлення ДК "Укргазвидобування" проводились на Новотроїцькій, Західно-Ольхівській, Мигринській та Новомечибилівській площах. Всього виконано сейсморозвідки: 97,8 км за методом 2D та 204,1 км за методом 3D.

За словами директора ДК "Укргазвидобування" Юрія Борисова, очікується, що у поточному році основний обсяг приросту запасів буде забезпечений за рахунок глибокого буріння на Березівському та Яблунівському родовищах, а також завершення розвідки Кобзівського родовища.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся