ru ua

"Кредит-Рейтинг" знизив рейтинг ЗАТ "Київміськбуд-1" до рівня uaВ.

Незалежне рейтингове агентство "Кредит-Рейтинг" оголосило про пониження довгострокового кредитного рейтингу ЗАТ "Київміськбуд-1" (м. Київ) і кредитного рейтингу випуску цільових облігацій (серії А, В) на суму 51,8 млн грн з рівня uaВВ до рівня uaВ. Прогноз рейтингів - негативний, повідомляє сьогодні прес-служба агентства. При оновленні кредитного рейтингу агентство використовувало фінансову звітність підприємства за ІІІ квартал і 9 місяців 2009 р. в цілому, а також внутрішню інформацію, надану емітентом в ході рейтингового процесу.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaВ характеризується низькою кредитоспроможністю в порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Дуже висока залежність рівня кредитоспроможності від впливу несприятливих комерційних, фінансових і економічних умов.

Негативний прогноз указує на можливість пониження рейтингу протягом року при збереженні негативних тенденцій і реалізації поточних ризиків.

Чинники, що підтримують рівні кредитних рейтингів: емітент входить до складу корпорації "Столиця", учасники якої формують вертикально інтегровану структуру, яка може здійснювати повний комплекс робіт з будівництва об'єктів нерухомості.

Чинники, що обмежують рівні кредитних рейтингів: припинення робіт по багатьох інвестиційно-будівельних проектів емітента, зокрема за проектом будівництва житлового мікрорайону "Лескі-2" в м. Миколаєві, для фінансування будівельних робіт по якому компанія випустила облігації серій А і В; низька ліквідність емітента у зв'язку з кризою на ринку нерухомості; невчасне виконання зобов'язань по достроково пред'явлених до погашення облігаціях корпорації "Столиця", по випуску яких ЗАТ "КГС-1" є поручителем; неврегульованість і мінливість системи законодавчого регулювання і оподаткування операцій, пов'язаних з будівництвом і залученням фінансування.

Основним напрямом діяльності ЗАТ "Київміськбуд-1" є організація і фінансування будівництва об'єктів нерухомості.