"Київавтодор": Ямковість ліквідовано на 152 магістралях і 54 шляхопроводах Києва.

Ямковість ліквідовано на 152 магістралях і 54 шляхопроводах Києва, що відповідає затвердженому графіку виконання робіт. Про це повідомив директор комунальної корпорації «Київавтодор» Георгій Глінський під час розширеного засідання колегії Київської міської державної адміністрації, яке відбулось 15 квітня у столичній мерії, повідомляє прес-служба КМДА.
Він проінформував, що загалом станом на 12 квітня ліквідовано ямковість загальною площею 110,6 тис. кв. м.

Відповідно до розроблених графіків завершено ліквідацію ямковості на вулицях загальноміського значення. На вулицях районного значення ямковість буде ліквідовано в термін до 9 травня поточного року. В разі виникнення ямковості, яка може призвести до аварійної ситуації ремонтні роботи виконуються позачергово.
Всього для приведення вулично-дорожньої мережі міста Києва до належного технічного стану залучено близько 970 робітників.
Календарний план-графік об'єктів (вулиць) по всіх десяти районах Києва, на яких здійснюються роботи з зазначенням фізичних обсягів та термінів виконання робіт оприлюднено на сайті корпорації «Київавтодор». 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся