В Україні 785 звільнених за "законом Савченко" вчинили нові злочини

НовиниНадзвичайні події    20.09.2016 - 19:47
Фото: глава МВС Арсен Аваков
Фото: глава МВС Арсен Аваков

На даний момент за "законом Савченко" звільнені 8,2 тисяч засуджених

В Україні 785 осіб, що покинули місця позбавлення волі за "законом Савченко", вчинили повторні злочини. Про це на своїй сторінці у Facebook написав глава МВС Арсен Аваков.

"785 осіб вже викриті у вчиненні злочинів, з яких 22 - умисне вбивство, 18 - нанесення ТТП, 10 - зґвалтування, 405 - крадіжки, 131 - грабежі, 66 - збройні розбої, 39 - шахрайство, 20 - хуліганство та інші злочини.. І це тільки викриті ті, кого вдалося затримати", - написав міністр.

За його словами, станом на даний момент вже 8,2 тис. засуджених вийшли на свободу за так званим "законом Савченко". Більш того, протягом року на свободу можуть вийти 34 тис. засуджених, які підпадають під закон.

"Переді мною величезне досьє з переліком злочинів останнього місяця - з описом злочинів та затриманих за "законом Савченко". Фотографії, жахливі знімки смерті. Як мені переконати парламентарів у необхідності негайно врегулювати виниклу ситуацію!?... Звертаюся до парламентарів. Прошу і вимагаю - як хочете, але треба негайно втрутитись та змінити дію цього закону", - написав Аваков.

 

Я за гуманізм звичайно і все таке.. Але з цим треба кінчати, панове парламентарії.. Я по практиці застосування "Закону Сав...

Опубліковано Arsen Avakov 20 вересня 2016 р.

Нагадаємо, раніше в МВС допустили повернення у в'язниці вийшли на волю за "законом Савченко".

On Top