Тільки 70% людей у світі знають про свій позитивний ВІЛ-статус, - ВООЗ

Тільки 70% людей у світі знають про свій позитивний ВІЛ-статус, - ВООЗ
Фото: ВООЗ

У 2016 році від причин, пов'язаних з ВІЛ, у всьому світі померло близько 1 млн осіб

Тільки 70% людей, інфікованих ВІЛ, знають про свій позитивний статус. Про це йдеться в інформаційному бюлетені, опублікованому на сайті Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

"Згідно з оцінками, в даний час лише 70% людей з ВІЛ, знають про свій статус. Інші 30%, або 7,5 млн осіб, що потребують отримання доступу до послуг ВІЛ-тестування", - йдеться в повідомленні.

Так, за даними ВООЗ, найбільш поширена ВІЛ-інфекція серед груп ризику: споживачів ін'єкційних наркотиків, чоловіків, що мають секс з чоловіками, людей, які перебувають у місцях позбавлення волі. Згідно зі статистикою 2015 року, близько 44% нових випадків зараження ВІЛ зафіксовано в групах ризику.

"На сьогоднішній день ВІЛ забрав вже понад 35 млн людських життів. У 2016 році від причин, пов'язаних з ВІЛ, у всьому світі померло близько 1 млн осіб", - повідомили у ВООЗ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні на обліку перебувають понад 8 тис. ВІЛ-інфікованих дітей. У 2016 році народилися 2808 дітей з діагнозом. Крім того, за 13 років в Україні у 8 разів знизився рівень передачі ВІЛ від матері до дитини.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся