ru ua

За 7 місяців до місцевих бюджетів надійшло майже 103 млрд гривень, - Зубко

За 7 місяців до місцевих бюджетів надійшло майже 103 млрд гривень, - Зубко Фото: Геннадій Зубко (kmu.gov.ua)

Місцеві бюджети за січень-липень зросли на 24,9 млрд гривень

Упродовж січня-липня 2017 року до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 102,8 мільярдів гривень. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у своєму Facebook.

"Фінансова децентралізація не збавляє обертів. Місцеві бюджети за січень-липень зросли на 24,9 млрд гривень, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Упродовж січня-липня до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 102,8 млрд гривень", - доповів він у соцмережі.

Також, за даними Зубка, за сім місяців цього року бюджети 366 окремих територіальних громад (ОТГ) сягнули 4,7 млрд гривень.

"Приріст надходжень до загального фонду бюджетів ОТГ проти січня-липня минулого року склав 39,8% або +1,3 млрд гривень", - наголосив віце-прем’єр.

Фінансова #децентралізація не збавляє обертів. Місцеві бюджети за січень-липень зросли на 24,9 млрд грн. у порівнянні ан...

Опубліковано Геннадієм Зубком 4 серпня 2017 р.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомляв, що в Україні цього року місцеві бюджети зростають на 35-50%, що випереджає оцінки уряду.