4G на Олімпійському – Vodafone запустив в експлуатацію найбільшу indoor мережу в Україні

4G на Олімпійському – Vodafone запустив в експлуатацію найбільшу indoor мережу в Україні

В останні дні квітня Vodafone запустив в експлуатацію indoor мережу на стадіоні НСК "Олімпійський". Рішення запущено напередодні майбутнього Фіналу Ліги чемпіонів УЄФА і дозволить забезпечити якісним зв'язком численних глядачів під час проведення матчу, а також в подальшому й інших масових заходів. Інвестиції Vodafone у будівництво системи склали близько 12 млн грн.

Під дахом стадіону встановлено 30 спеціальних "стадіонних" антен для покриття трибун і три антени, спрямовані на поле. Розроблені спеціально для стадіонів антени дозволяють створювати максимально якісне покриття в складних умовах. До них підключені 33 радіомодулі UMTS-2100 і 33 радіомодулі LTE-2600 Vodafone. Сумарна вага обладнання, встановленого на рампі, складає близько 7 тонн.

На сьогоднішній день – це найбільша indoor мережа в Україні. Рішення розраховане на роботу у всіх доступних стандартах зв'язку 2G, 3G і 4G. Мережа дозволяє забезпечити оптимальний рівень сервісу для 25 тисяч абонентів з урахуванням специфіки одномоментного масового скупчення користувачів мобільного інтернету та голосових послуг зв'язку.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся