У 2018 році планується чергове підвищення мінімалки, - Розенко

Фото: Павло Розенко
Фото: Павло Розенко

Від 1 січня мінімальна заробітна плата зросла до 3723 гривень

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що у 2018  році планується чергове підвищення мінімальної заробітної плати. Про це він заявив в ефірі "5 каналу".

"Від 1 січня мінімальна заробітна плата зросла до 3723 грн. Наступне підвищення – 4100 грн, і я переконаний, що воно буде і що це буде саме в 2018 році. Є ініціатива Президента України, є звернення до уряду про те, що за результатами першого кварталу уряд має повернутися і розглянути можливість збільшення мінімальної заробітної плати. Повторю, мета одна – показати суспільству, що все-таки життя в країні змінюється, якість і рівень життя зростає", - зазначив Розенко.

Так, за його словами, ця ідея може бути реалізована у 2018 році.

"Підняття мінімальної заробітної плати – це правильний крок, і я повністю підтримую ініціативу Президента та переконаний, що ми цю ідею реалізуємо у 2018 році", - додав Розенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що підприємства-постачальники послуг ЖКГ не мають можливості відзвітувати про обсяги спожитих населенням послуг, що робить неможливим на даному етапі початок процесу монетизації субсидій для населення.