Розенко розповів про можливості монетизації субсидій для населення

Розенко розповів про можливості монетизації субсидій для населення
Фото: Павло Розенко (РБК-Україна)

Управління соцзахисту повністю готове до початку процесу монетизації субсидій

Підприємства-постачальники послуг ЖКГ не мають можливості відзвітувати про обсяги спожитих населенням послуг, що робить неможливим на даному етапі початок процесу монетизації субсидій для населення. Про це РБК-Україна розповів віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

"Все залежить від впровадження системи обліку надання послуг громадянам, а також здатності підприємств-постачальників послуг надавати управлінням соціального захисту щомісячно інформацію про наданих послугах кожному субсидианту", - сказав віце-прем'єр.

За словами Розенка, незважаючи на це управління соцзахисту повністю готове до початку процесу монетизації субсидій для населення.

"На сьогодні - немає 100% системи обліку, ні здатності надавати нам інформацію у підприємств немає. Ми готові на 100%. У соцзахисту з переходом на грошові розрахунки - немає ніяких проблем", - зазначив Розенко.

Нагадаємо, 19 січня набрав чинності наказ Міністерства фінансів від 04 січня 2018 року №1 "Про порядок проведення органами Казначейства розрахунків, передбачених пунктом 81 Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою КМУ від 0403.2002 р. № 256, і взаємодії учасників таких розрахунків".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся