У 2017 році аварійно-диспетчерська служба ПАТ "Криворіжгаз" опрацювала 16,5 тис. заявок від споживачів

НовиниЕнергетика    31.01.2018 - 11:45
Фото: працівники газової служби (cn.104.ua)
Фото: працівники газової служби (cn.104.ua)

Витрати на утримання АДС в 2017 році склали близько 16 млн гривень, а в 2018 році необхідно інвестувати майже 19 млн гривень

Протягом 2017 аварійно-диспетчерська служба (АДС) ПАТ "Криворіжгаз" прийняла від споживачів 16,7 тис. заявок, з яких 14,4 тис. - про витоки газу. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Найбільш поширеними причинами аварій є самовільне втручання споживачів у систему газопостачання, заміна газових приладів та недотримання вимог безпеки при експлуатації газових приладів.

"Споживачам необхідно дотримуватися простих правил безпеки при використанні газу в побуті, наприклад, неприпустимо використання газової плити для обігріву приміщення, а також користуватися газовими колонками і котлами при відсутності тяги", - говорить головний інженер ПАТ "Криворіжгаз" Терентьєва Марина.

Сьогодні споживачів газу Кривого Рогу і Криворізького району цілодобово обслуговує 11 бригад служби "104". Для забезпечення роботи аварійної служби газу, у зв'язку з зростанням вартості на паливно-мастильні на 23% та інші витратні матеріали, необхідні для локалізації та ліквідації аварійних ситуацій, обсяг фінансування служби АДС зараз вимагає збільшення.

Видатки на утримання АДС в 2017 році склали близько 16 млн гривень, а в 2018 році, враховуючи потреби аварійно-диспетчерської служби, компанії необхідно інвестувати майже 19 млн гривень. В діючому тарифі на розподіл газу передбачено лише 71% від цієї суми.

Оптимізація та вдосконалення роботи АДС з метою екстреного реагування в цілодобовому режимі є однією з основних завдань у сфері забезпечення безаварійності та безперебійності газопостачання клієнтів ПАТ "Криворіжгаз".

Автомобілі служби "104" укомплектовані радіозв'язком, проблисковими маячками, інструментами та іншими необхідними технічними засобами. На сьогоднішній день системою GPS-навігації обладнані всі автомобілів служби "104", що дозволяє диспетчеру в режимі онлайн оперативно визначити місцезнаходження автомобіля, направити його на виклик найкоротшим шляхом, або, при необхідності, направити на допомогу додаткову бригаду.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top