ru ua

З 2015 року в Україні закрилися майже сорок редакцій дротового радіомовлення, - Нацрада

З 2015 року в Україні закрилися майже сорок редакцій дротового радіомовлення, - Нацрада Фото: Сергій Костинский (УНІАН)

Збереження редакцій дротового мовлення є одним з пріоритетів Нацради

З 2015 року кількість редакцій дротового радіомовлення в Україні скоротилася з 234 до 195. Про це сьогодні під час прес-конференції заявив член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський, передає кореспондент РБК-Україна.

"Кількість редакцій дротового мовлення скорочується. У нас є статистика, згідно з якою ще у 2015 році таких редакцій було 234, вже у 2016 році - 199 і на сьогоднішній день їх вже працює 195", - заявив Костинський.

За його словами, Нацрада з питань телебачення і радіомовлення отримує звернення про анулювання ліцензій від таких редакцій майже на кожному засіданні. Костинський зазначив, що збереження редакцій дротового мовлення є одним з пріоритетів Нацради.

Нагадаємо, у квітні Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оштрафувала 10 радіостанцій за недотримання квот на україномовний контент в ефірі. Повідомлялося, що за порушення закону про квоти на передачі українською мовою оштрафовані "Радіо Вести", радіо "Голос" (Одеса) і радіо 104.FM (Маріуполь). За недотримання квот на пісні українською мовою оштрафовані 7 радіостанцій.