ru ua

У 1994 на Ющенка завели справу за махінації в банку "Україна", - Москаль

У 1994 на Ющенка завели справу за махінації в банку "Україна", - Москаль Фото: на Віктора Ющенка з'явився новий компромат

Москаль звернувся до Луценка з проханням з’ясувати, куди поділася ця кримінальна справа

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль оприлюднив постанову про притягнення до кримінальної відповідальності в якості звинуваченого екс-президента Віктора Ющенка. Кримінальна справа за ст. 167 КК (халатність) була порушена Генпрокуратурою України в 1994 році, повідомляє прес-служба Москаля.

"Її суть у тому, що посадові особи Акціонерного комерційного агропромислового банку "Україна" переказали в Москву два мільярди радянських карбованців для обміну на 25 мільйонів доларів США. В подальшому ці гроші були вкрадені шахраями, а В. Ющенко, як заступник голови правління банку "Україна", має до цього пряме відношення", - йдеться в повідомленні.


Крім постанови Генпрокуратури, губернатор Закарпаття також наводить перекладену довідку Федерального бюро розслідувань США з цього приводу (до розкрадання грошей були причетні й громадяни США, вихідці з Радянського Союзу).

У зв’язку з цим Москаль звернувся до Генерального прокурора Юрія Луценка з проханням з’ясувати, куди поділася кримінальна справа щодо шахрайства в банку "Україна", і чи були долучені до неї результати розслідування ФБР.

Нагадаємо, раніше Геннадій Москаль опублікував докази "політичної корупції" екс-президента Віктора Ющенка.