16 червня відбудеться IV Міжнародний форум корпоративних секретарів

Прес-релізи, П'ятниця 19 травня 2017 11:04
16 червня відбудеться IV Міжнародний форум корпоративних секретарів

16 червня Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) та Міжнародна фінансова корпорація (IFC) проведуть IV Міжнародний форум корпоративних секретарів.

Корпоративним секретарем у всьому світі називають одного з вищих керівників компанії, відповідального за координацію всієї роботи з корпоративного управління. Саме від нього залежить правове та адміністративне забезпечення роботи всіх органів управління, обмін інформацією між власниками, менеджментом і акціонерами, а також дотримання інтересів усіх стейкхолдерів.

В українських банках і компаніях реального сектора економіки інститут корпоративного секретаря застосовується вже досить широко. І хоча в Україні робота корпоративного секретаря не регулюється нормами національного законодавства, а вимоги до неї формуються на рівні кращих практик корпоративного управління, що застосовуються в Європі та Північній Америці, наявність корпоративного секретаря в штаті компанії значно підвищує рівень комунікації та робить більш ефективною всю систему корпоративного управління Чим прозоріше і зрозуміліше корпоративне управління – тим більше довіри компанія викликає у інвесторів, а значить – і більше шансів залучити фінансування.

Саме тому оволодіння напрацюваннями як українських, так і зарубіжних колег важливо не тільки для самого корпоративного секретаря, але і для компанії в цілому.

Форум корпоративних секретарів - це головний майданчик для обговорення нормативних новацій, кращої практики, передового досвіду зарубіжних колег у сфері корпоративного права та управління.

Серед доповідачів:

 • Тимур Хромаєв, голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України
 • Оляна Гордієнко, директор з управління Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР)
 • Дмитро Парфененко, перший заступник голови Фонду державного майна України
 • Саймон Осборн, Головний виконавчий директор Британського інституту дипломованих корпоративних секретарів та адміністраторів (ICSA)
 • Кен Раштон, член Британського Інституту дипломованих корпоративних секретарів та адміністраторів (ICSA), член комітету дипломованих директорів Британського Інституту директорів (IoD)
 • Елісон Ділон Кибиридж, керівник ICSA в Уганді; корпоративний секретар Barclays Bank plc, Head Office London (1998-2002), Unilever (2003-2007)
 • Олексій Поволоцький, керівник Департаменту корпоративного управління/Корпоративний секретар холдингової компанії Група ДТЕК

Цілі форуму

 • Надихнути учасників, показати значимість роботи корпоративного секретаря
 • Озброїти корпоративних секретарів новими знаннями і технологіями, передати їм передовий досвід
 • Згуртувати професійне співтовариство у сфері корпоративного управління

Учасники

 • Керівники акціонерних товариств (особи, що працюють в правліннях, наглядових радах та ревізійних комісіях), а також кандидати на зазначені посади;
 • Юристи, що практикують у сфері корпоративного права;
 • Корпоративні секретарі АТ та особи, що виконують їх функції;
 • Спеціалісти консультаційних та аудиторських фірм, які працюють у сфері корпоративного управління, або планують розпочати таку роботу;
 • Акціонери (у тому числі посадові особи банків, інвестиційних компаній, інших учасників фондового ринку)

Конкурс "Корпоративний секретар року"

У рамках Форуму відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу «Корпоративний секретар року», номінанти якого поділяться досвідом своєї роботи, представлять учасникам Форуму бізнес-кейси та проведуть майстер-класи «Досвід роботи корпоративного секретаря».

Завдання Конкурсу:

 • впровадження найвищих стандартів та кращих практик корпоративного управління, зокрема, роботи Спостережних рад в українських компаніях;
 • підвищення статусу професії корпоративного секретаря;
 • оцінка та визнання особистого внеску корпоративного секретаря в розвиток корпоративного управління своєї компанії.

Детальніше про Конкурс

Історія форуму
I Міжнародний форум корпоративних секретарів Одеса-2013. Подробнее
II Міжнародний форум корпоративних секретарів "Корпоративне управління. Довіра. Інвестиції". Докладніше
III Міжнародний форум корпоративних секретарів "Україна корпоративна: досягнення, виклики, плани". Докладніше

Дата проведення: 16 червня 2017р.

Місце проведення: ArtHall D12, вул. Десятинна, 12

Вартість участі: 3980 грн.

З питань участі Ви можете звертатися за телефоном +380 44 221-26-35, 22-88-759, e-mail: info@eventenvoy.com.ua info@cgpa.com.ua, www. eventenvoy.com.ua, www.cgpa.com.ua.

Організатор: Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) та Міжнародна фінансова корпорація (IFC).

Офіційний юридичний партнер: ЮФ "Василь Кісіль і Партнери"

Офіційний енергетичний партнер: енергетична компанія «ДТЕК»

Партнери: компанія "ЕМКОН", компанія "ДМ".

Event-провайдер: Компанія Event Envoy.

За підтримки: ДКЦПФР, ФДМУ, НДУ, УАІБ, ПАРД, АУФТ, АПКБУ, ЛСОУ, компанії "IBI-рейтинг".

Генеральний інформаційний партнер: РБК-Україна. Юридичний медіа партнер: Юридична газета. Медіа партнер: finpost.com.ua.

Читайте РБК-Україна в Google

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся