ru ua

Уже майже 13 тисяч українців без віз перетнули кордон із країнами ЄС

Уже майже 13 тисяч українців без віз перетнули кордон із країнами ЄС Фото: біометричний паспорт громадянина України (прес-центр ДПСУ)

У перетині кордону відмовлено 17 громадянам України

Станом на 6:00 17 червня від початку запровадження безвізового режиму з Європейським Союзом кордон із країнами ЄС перетнуло більше 365 тисяч громадян України, причому майже 13 тисяч із них - лише за допомогою біометричного паспорта. Про це повідомляє прес-центр Держприкордонслужби.
"Майже 74 тисячі наших співвітчизників під час подорожі використовували біометричні паспорти. Із них 12875 українців скористалися саме перевагами безвізового режиму і перетинали кордон, маючи лише біометричний паспорт", - йдеться в повідомленні.
При цьому, за даними прикордонників, прямуючи в країни Європи в рамках безвізових подорожей, 3750 громадян, а це 29%, користалися авіаційним транспортом, інші слідували залізницею чи перетинали кордон в автомобільних пунктах пропуску на кордоні з ЄС, більшість із яких на кордоні з Польщею (5210 громадян України) та Угорщиною (1805 громадян України).
"Лише протягом доби від 6-ї години вчора кордон із країнами ЄС перетнули більше 4 тисяч наших співвітчизників. Із початку впровадження безвізу в перетині кордону відмовлено 17 громадянам України", - резюмували у відомстві.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що безвізовим режимом із країнами Європейського союзу скористалися вже 8690 українців.