ua ru

"Заступ" вимагає негайного проведення реформ у сільському господарстві

Політична партія "Заступ" вимагає від влади негайно провести реформи в селі. Таку заяву зробила один із лідерів політсили Олександра Шереметьєва під час всеукраїнських зборів сільських голів, що проходять на Полтавщині.

На її переконання, сьогодні в більшості українських сіл катастрофічна ситуація. Через масовий виїзд молоді село шаленими темпами старіє та вмирає.

"Якщо сьогодні влада не зробить кардинальних кроків для захисту села, вже завтра всі українці можуть забути про якісні продукти на столах. Їх буде нікому вирощувати!", - зазначила Шереметьєва.

Вона зауважила, що люди, які без перебільшення годують усю країну, ледь зводять кінці з кінцями. Вони отримують мізерні пенсії, за заниженими цінами продають власну сільгосппродукцію.

"Що сьогодні має селянин? У найкращому випадку сезонну роботу, мінімальну зарплатню, розбиті дороги. У деяких селах про воду із крану та газ тільки чули. У багатьох населених пунктах немає навіть елементарних соціальних умов - закриваються дитсадки, школи, молодь просто тікає із сільської місцевості", - зауважила один із лідерів партії "Заступ".

Шереметьєва наголосила, що "Заступ" розробив унікальну комплексну програму реформ - "За рідну землю!". І звертається до всіх політиків із закликом об'єднати зусилля для порятунку села та захисту сільгоспвиробників.

"Заступ" вимагає негайного проведення реформ у сільському господарстві

"Заступ" вимагає негайного проведення реформ у сільському господарстві