"Заступ" гарантовано подолає прохідний бар'єр на виборах в жовтні - прогноз

Поява аграрної партії "Всеукраїнське аграрне об'єднання "Заступ" є особливою подією на українській політичній арені, заявляє політолог Володимир Цибулько.

Поява аграрної партії "Всеукраїнське аграрне об'єднання "Заступ" є особливою подією на українській політичній арені, вважає політолог Володимир Цибулько.

Експерт упевнений, що перша політична сила, яка представляє інтереси села, подолає прохідний бар'єр на парламентських виборах 26 жовтня.
"Аграрне лобі в парламенті кількох скликань було фактично ліквідоване. Відновити його - одна з головних завдань "Заступа", - переконаний Володимир Цибулько.

Експерт додав, що у перспективі найближчих років аграрний сектор стане головним драйвером економічного розвитку країни у зв'язку з підписанням угоди про асоціацію з ЄС. «Якщо на цих виборах в парламент не пройде аграрна політична сила, то сільське господарство чекає тривалий період застою", - каже політолог.

Цибулько рекомендує партії "Заступ" зробити акцент на розширенні партійної інфраструктури.

"Виборці найчастіше голосують не за політичні обіцянки і плани, а за тих людей, які представляють партію на нижчих щаблях влади, - констатує експерт. - Дуже важливо чути людей, щоб розуміти їх потреби".

Інші українські партії дійсно не доходять до сіл і селищ. Політики розраховують, що село буде голосувати в рамках великих політичних векторів. Але аграрна партія "Заступ" пішла від зворотного: у списках політичної сили не відомі особи, а фермери, сільські голови, аграрні експерти.

Володимир Цибулько переконаний, що "Заступ" гарантовано подолає прохідний бар'єр на виборах у жовтні.

"З роками рейтинг аграрної партії буде тільки зростати", - прогнозує політолог.

Нагадаємо, минулої п'ятниці відбувся з'їзд партії "Всеукраїнське аграрне об'єднання "Заступ". На ньому було прийнято рішення про участь політичної сили на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, а також затверджена передвиборна програма партії.

У першу п'ятірку списку увійшли лідер політичної партії "Заступ" Віра Ульянченко, голова Аграрного союзу Геннадій Новіков, Омельницький сільський голова (Полтавська область) Олександра Шереметьєва, начальник «Укрсилькомунгоспа» Володимир Хоменко, заступник голови політичної партії "Заступ" Ірина Синявська.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся